Czyste powietrze - oddech dla Opola

logo opoleHerb Opole
menu boczne

Konsultacje zmian do uchwały antysmogowej

23/08/2021 Joanna Witos
Zarząd Województwa Opolskiego rozpoczął konsultacje zmian do uchwały antysmogowej w zakresie wprowadzenia terminów wymiany kotłów na terenie województwa opolskiego.  

Wszelkie informacje w tym projekt uchwały oraz tryb składania uwag i wniosków został zamieszczony na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego pod linkiem: https://bip.opolskie.pl/2021/08/obwieszczenie-o-przystapieniu-do-opracowywania-i-mozliwosci-zapoznania-sie-z-projektem-uchwaly-sejmiku-wojewodztwa-opolskiego-zmieniajacej-uchwale-sejmiku-wojewodztwa-opolskiego-nr-xxxii3672017-z-d/ .
Konsultacje trwają do 13 września br.
Zachęcamy do zapoznania z dokumentem, ponieważ, przyjęta przez Sejmik Województwa uchwała będzie aktem prawa miejscowego i będzie obligowała mieszkańców do wymiany m.in: kotłów, pieców węglowych w określonych w niej terminach.

Wszelkie uwagi należy składać na zamieszczonym poniżej wzorze formularza.

Załączniki:
Kawka
Strona internetowa dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz z budżetu Miasta Opola, w ramach programu KAWKA
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki WodnejWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu